«رخساره» با آثار نوستالژیک روی صحنه می رود

0
3 views


هنرآنلاین: کنسرت گروه “رخساره” به سرپرستی و خوانندگی بهاره منصوری اواخر تیرماه در فرهنگسرای نیاوران روی صحنه خواهد رفت.

بهاره منصوری سرپرست و خواننده گروه درباره این اجرا به هنرآنلاین گفت: برای اجرای پیش رو بعنوان رپرتوار گلچینی از آثار همایون خرم و انوشیروان روحانی را در نظر گرفتیم. در کنار آن نیز مجموعه ای از آثار ماندگار موسیقی را بازخوانی خواهیم کرد.

وی افزود: من بعد از ۱۴ سال دوری از صحنه مجددا بعد از اینکه خیلی از اطرافیان و دوستانم اصرار کردند و خودم نیز به معنای واقعی دلتنگ این عرصه شده بودم تصمیم گرفتم بازگشت دوباره داشته باشم. دلیل دوری و دلسردی من از اجرای صحنه ای این بود که آنقدر در این عرصه دست افراد غیر حرفه ای زیاد شده که جذابیتی برای اجرای صحنه ای و حضورم نمی دیدم.

او ادامه داد: من با اساتیدی بزرگی نظیر مرحوم محمد نوری کار کردم و از او درس های زیادی در زمینه کار و اخلاق آموختم و واقعا جای خالی او را در موسیقی احساس می کنم. در آغاز کارم در جشنواره گل یاس حضور داشتم و بعد از آن در وزارت کشور، تالار وحدت و فرهنگسراها چند برنامه اجرا کردم.

منصوری درباره گروهش گفت: به واسطه یکی از دوستانم با نیوشا بریمانی آشنا شده و بعد از چند جلسه تمرین با گروه حرفه ای برای کنسرت آمادگی لازم را پیدا کردیم و واقعا از همکاری با این افراد لذت بردم.

این هنرمند اضافه کرد: در این گروه نیوشا بریمانی رهبر ارکستر و نوازنده کمانچه، مینو قاسم پور قانون، نگین سریر پیانو، نیلوفر ابراهیمی فلوت، مهرناز دبیرزاده تمبک، عسل ملک زاده دف و خودم نیز بعنوان خواننده و سرپرست گروه حضور تشکیل دهنده کروه “رخساره” هستند.

این خواننده در پایان گفت: بعد از اتمام این کنسرت برنامه های مدونی برای اجراهای بعدی و همکاری های بیشتر در نظر دارم.

کنسرت گروه “رخساره” به تهیه کنندگی عباس مهدی فر روزهای ۲۴ و ۲۵ تیرماه ساعت ۲۱ در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران برگزار خواهد شد.

([ratings])لینک منبع  

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.